تشکیل اتاق فکر

در تاریخ 93/11/29 با حضور در دفتر معاونت محترم پرورشی و تشکیل اتاق فکر به موضوعات ذیل پرداخته شد و اعضای حضور یافته دراین هسته مشاوره عبارت بودند از:

معاونت محترم پرورشی اداره آموزش و پروزش کاشان : جناب آقای حجت الاسلام خرمی

کارشناس مسئول فرهنگی هنری : جناب آقای لطفی

کارشناس مسئول ستاد اقامه نماز : جناب آقای هاشمی

مسئول انجمن اولیاء و مربیان اداره : جناب آقای آریا

سرگروه های پرورشی مقطع ابتدایی و متوسطه

موضوعات پیگیری شده :

*بیان مشکلات حوزه پرورشی و انتقال برخی از آنها به حوزه فرمانداری و سایر ادارات مرتبط به آموزش و پرورش با هدف بهتر شدن موقعیت حوزه پرورشی جهت انجام دادن امور مربوطه .

*هماهنگی با ریاست ادارات دولتی جهت تشکیل آموزش خانواده با هدف شرکت ولی دانش آموز (پدر) و آموزش دادن مسائل روز و مرتبط با           دانش آموزان .

علت : حضور نیافتن ایشان در جلسات آموزش خانواده مدارس به   علت شاغل بودن در ادارات دولتی .
/ 1 نظر / 19 بازدید
دعوت به همکاری

با سلام همکار عزیز، خسته نباشید یک پیشنهاد خوب براتون دارم . بازدیدکنندگان وبلاگ خودتون رو به پول تبدیل کنید تا حداقل مخارج اینترنت و وبلاگتون رو در بیارید و یا اگه بازدیدکننده زیادی دارید در آمد میلیونی داشته باشید سیستم کسب درآمد می پاپ آپ به ازای هر بازدیدکننده شما مبلغ 120 ریال به شما پرداخت می کند تصویه حساب منظم و بموقع در هر زمان، تنها اگه به حد نصاب سیستم 15000 تومان برسد بدون ثبت درخواست واریز در کمتر 2 ساعت مبلغ به حسابتان واریز شود تنها کافیست در سایت می پاپ آپ ثبت نام کنید وبلاگ خود را ثبت کنید و کد پاپ آپ رو درون قالب وبلاگتون قرار دهید و به کسب درآمد بپردازید http://mepopup.ir/ref:4 پر درآمد باشید